ТОП
В Кабміні розповіли, як Україна може втратити безвіз
Стало відомо, що відповідальність за збереження безвізового режиму з ЄС буде залежати не лише від всіх українських інститутів, але і від кожного громадянина особисто.
Іванна Клімпуш-Цинцадзе, яка є віце-прем’єром з питань європейської інтеграції України заявила, що відповідальність за збереження безвізового режиму залежить не тільки від виконавчої та законодавчої влади, а також від кожного громадянина який подорожує по країнах, які є членами Європейського Союзу.
Клімпуш-Цинцадзе також наголосила, що громадяни які порушують режим і залишаються в країнах ЄС більше як 90 днів протягом 6 місяців то пропорційне підвищення даного показника може негативно вплинути на подальше рішення про безвізовий режим.
Наприкінці віце-прем’єр додала, що зі сторони влади – це стабільність рішень, які було прийняті для того, щоб отримати безвізовий режим. Мається на увазі реальна робота всіх органів у протидії корупції таких як: Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції, створення Антикорупційного суду та інше. При цьому кожний громадянин повинен раціонально використовувати безвізовий режим.